Pasowanie na ucznia

25 października 2021 roku do grona naszej szkolnej rodziny przyjęto nowych uczniów. Pierwszoklasiści, pod okiem swojej nowej wychowawczyni, p. Reginy Leszczyńskiej, przygotowały ciekawe i zabawne przedstawienie. Uroczystość poprowadzili byli wychowankowie p. Leszczyńskiej – uczniowie klasy czwartej. Po wierszykach i piosenkach przyszedł czas na część oficjalną. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę i zostali pasowani przez p. Dyrektor na uczniów szkoły. Następnie otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Gdy już minął stres, a na twarzach zagościły radosne uśmiechy, wszyscy usiedli do stołu, na którym czekały słodycze, owoce i tort przygotowane przez rodziców. Gratulujemy Pierwszakom i życzymy stworzenia wielu szczęśliwych wspomnień w naszej Szkole!

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article