Osiągnięcia

Rok szkolny 2019/20

SPARTAKIADA

ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ

Rok szkolny 2017/18

Wiedzowe: 
udział w konkursach przedmiotowych z Kuratorium Oświaty z: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i przyrody; Jakub Grochowski zakwalifikował się do etapu rejonowego z matematyki;
Artystyczne:

recytatorskie
Gminny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej: I miejsce Julia Chojnacka;
-plastyczne
Wojewódzki konkurs plastyczny – „Na drodze świeć przykładem” – Marta Kopczyńska II miejsce.
Tytuł laureata na etapie powiatowym – konkursu „Zapobiegajmy pożarom” uzyskał Dominik Laskowski (kl. I);
-muzyczne
Gminny konkurs kolęd i pastorałek do etapu powiatowego zakwalifikowała się Maryna Rojek (kl.V),
-teatralne
Udział w gminnym przeglądzie Jasełek kl. IV-VI (opiekun p. K. Zadrożna), oddział przedszkolny (p. I. Potajczuk, p. D. Zabroń).

Sportowe:
W gminnych zawodach koszykówki dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy I miejsce.


Rok szkolny 2016/17


Wiedzowe: 
Udział w konkursach przedmiotowych z Kuratorium Oświaty z: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i przyrody;
Gminny turniej Wiedzy Pożarniczej: II miejsce Patryk Misztal;
X edycji Powiatowego konkursu wiedzy o leśnictwie i łowiectwie „Las bez tajemnic” w Grabinie – I miejsce Jakub Grochowski i Bartosz Panek.
Gminny konkurs wiedzy o Janie Pawle II: zespołowo I miejsce.

Artystyczne:

recytatorskie
Gminny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej: III miejsce Julia Chojnacka.
Udział w konkursie recytatorskim w Osieku.

-plastyczne
Wojewódzki konkurs plastyczny – „Na drodze świeć przykładem” – Marta Kopczyńska II miejsce.
-muzyczne
udział w Gminnym Przeglądzie talentów, wyróżnienie dla Marceliny Gogolińskiej (kl.IV).
-teatralne
udział klasy III w Przeglądzie małych form teatralnych w Bobrowie (opiekun p. J. Jankowska),
udział w gminnym przeglądzie Jasełek kl. IV-VI (opiekun p. K. Zadrożna), oddział przedszkolny (p. I. Potajczuk, p. D. Zabroń).
Sportowe: (opiekun p. K. Zadrożna)
Gminny Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Wójta Gminy Bobrowo – II miejsce (kategoria: klasy III-IV)
Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Bobrowo – II miejsce (kategoria: klasy V-VI)
Gminna Spartakiada III miejsce

Rok szkolny 2015/16


Wiedzowe: 

udział w konkursach przedmiotowych z Kuratorium Oświaty z: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i przyrody;
Do udziału w etapach rejonowych zakwalifikowali się: Nicol Łapińska (przyroda, matematyka, język polski), Jakub Grochowski (przyroda);
Do etapu wojewódzkiego z przyrody i j. polskiego zakwalifikowała się Nicol Łapińska i na tym etapie uzyskała tytuł finalistki z obu przedmiotów – GRATULACJE;
Gminny turniej Wiedzy Pożarniczej:
II miejsce Nicol Łapińska;
Powiatowy turniej Wiedzy Pożarniczej: IV miejsce Nicol Łapińska;
Konkurs przyrodniczy „Las bez tajemnic”: 7 miejsce: Patryk Pencierzyński i Jakub Grochowski.
Gminny konkurs o Janie Pawle II – drużyna z SP Nieżywięć zajęła I miejsce w składzie: Julia Chojnacka, Nicol Łapińska i Jakub Grochowski.


Artystyczne:
recytatorskie
Gminny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej: I miejsce Julia Chojnacka; II miejsce Dominik Dembek, wyróznienie Paulina Mrozowska (opiekun p. Z. Laskowska),
Gminny konkurs recytatorki dla klas I-III wyróznienia: Marta Gabriel (kl. III), Marta Tykarska (kl.I);
Konkurs recytatorski w Brodnicy – Julia Chojnacka III miejsce.

-plastyczne
Gminny konkurs „Ekologiczny dom przyszłości”: II miejsce Martyna Guttman, wyróżnienie Klaudia Cieślak,
Gminny konkurs plastyczny dla oddziałów przedszkolnych: I miejsce Dominik Laskowski, III miejsce Łukasz Zadrozny, (opiekun p. A. Przybysz),
udział w konkursie z UM projekt okładki „Kalendarza ucznia” (opiekun p. E. Panter),
wojewódzki konkurs „Skarby PKGL”: III miejsce Nicol Łapińska,
gminny konkurs „Strażacki trud”:  I miejsce Bartosz Pencierzyński (kl I);

-muzyczne
„Wesołe nutki” – II miejsce Bartek Sikorski, wyróżnienie Łukasz Zadrozny,
wyróżnienie w powiatowym konkursie kolęd i pastorałek – Patryk Woźniak (kl.V),
wyróżnienie w gminnym konkursie kolęd i pastorałek: Oliwia Motylińska, Marcelina Gogolińska,
Patryk Woźniak, zespół „Iskierki”,

-teatralne:
udział klasy I w Przeglądzie małych form teatralnych w Bobrowie (opiekun p. R. Leszczyńska),
udział oddziałów zerowych w gminnym przeglądzie Jasełek (opiekunki p. A. Przybysz, M. Bendykowska, D. Zabroń),

Sportowe: (opiekun p. K. Zadrozna)
Gminny turniej Unihokeja – dziewczęta – I miejsce,
Gminny turniej Unihokeja – chłopców – II miejsce,
I miejsce w konkursie z pierwszej pomocy „Młodzi na ratunek”,
Chłopcy z rocznika 2002-2003 zajęli I miejsce w eliminacjach gminnych 6 Turnieju Orlika w piłkę nożną i zakwalifikowali się do dalszych rozgrywek, chłopcy z rocznika 2004-2005 zajęli II miejsce, dziewczęta z rocznika 2002-2003 zajęły II miejsce, a z rocznika 2004-2005 III miejsce.
Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Unihokeja- II miejsce dziewczęta.
W gminnym turnieju siatkówki dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy III miejsce.
W gminnych zawodach koszykówki dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy I miejsce.
Udział w zawodach powiatowych koszykówki – chłopcy.
GMINNA SPARTAKIADA – II miejsce.

Rok szkolny 2014/15


Wiedzowe: 
udział w konkursach przedmiotowych z Kuratorium oświaty z: j.polskiego, j. angielskiego, przyrody i matematyki; 
Powiatowy konkurs matematyczny : udział Bartosz Mrozowski
Gminny turniej Wiedzy Pożarniczej: I miejsce Nicol Łapińska, II miejsce Bartosz Mrozowski (opiekun p. B. Zdunek),
Powiatowy turniej Wiedzy Pożarniczej: II miejsce Nicol Łapińska

Artystyczne:
– recytatorskie
Gminny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej: wyróznienie Dominik Dembek (opiekun p. Z. Laskowska),
Gminny konkurs recytatorski dla klas I-III: wyróznienie Patryk Misztal (opiekun U. Okońska),

– plastyczne
Eliminacje Gminne „Zapobiegajmy pożarom”: I miejsce Mateusz Dolega (radiomagnetofon),               II miejsce Jakub Czerwiński (mp4), wyróżnienie Oliwier Dąbrowski (radiobudzik).
Wojewódzki Konkurs o ruchu drogowym: wyróznienie Patryk Misztal, 
Wojewódzki Konkurs Krus – „Zwierzaki to nie pluszaki” wyróznienie Patryk Misztal,
Gminny konkurs „Eko-zabawka”: wyróznienie – Marta Kopczyńska, Wiktor Burczyński, II miejsce Jakub Czerwiński, I miejsce Sylwester Staroński.
Najbardziej kreatywny Lapbook: I miejsce Jakub Czerwiński, wyróżnienie Marta Kopczyńska, udział Patryk Misztal (opiekun p. K. Miros).

– muzyczne
II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Brodnicy: Martyna Rojek (opiekun U. Okońska),

– teatralne
udział klasy II w Przeglądzie małych form teatralnych w Bobrowie (opiekun p. U. Okońska).

Sportowe: (opiekun p. K. Zadrożna)

Gminny Turniej piłki nożnej na orliku – chłopcy: I miejsce, – dziewczeta: I miejsce,

„Piątek na sportowo” na boisku

Gminny turniej Siatkówki: dziewczęta- II miejsce, chłopcy -II miejsce,
Gminny turniej Koszykówki:dziewczęta – II miejsce, chłopcy – III miejsce,
Gminne zawody lekkoatletyczne- 3-bój: dziewczęta – III miejsce, chłopcy – I miejsce,
Gminne zawody lekkoatletyczne 4-bój: dziewczęta – I miejsce, chłopcy – IV miejsce,
Udział szkoły w akcji „CAŁA POLSKA BIEGA”.
Gminna Spartakiada
– II miejsce.


Rok szkolny 2013/14

Wiedzowe:
Gminny turniej Wiedzy Pożarniczej:
I miejsce Nicol Łapińska, II miejsce Krzysztof Wiśniewski, III miejsce Bartosz Mrozowski (opiekun p. B. Zdunek),
Powiatowy turniej Wiedzy Pożarniczej: II miejsce Nicol Łapińska,
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Pangea”: zakwalifikował się do finału (500 osób) i pojechał do Warszawy: Bartosz Mrozowski (opiekun p. B. Zdunek),
Gminny Konkurs o Janie Pawle II w SP Bobrowo: III miejsce A. Kalinowska (opiekun p. K. Zadrożna),
Gminny Konkurs Ortograficzny: III miejsce Paulina Kozicka (opiekun p. J. Jankowska)
Gminna Olimpiada Ekologiczna: klasy I-III zajęliśmy II miejsce (opiekun p. J. Jankowska), w kategorii klas IV-VI zajęliśmy I miejsce (opiekun p. E. Panter).


 Artystyczne:
recytatorskie
Gminny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej: I miejsce Zofia Kaszuba, wyróżnienia Paulina Kozicka i Paulina Mrozowska (opiekun p. Z. Laskowska),
– plastyczne
Eliminacje Gminne „Zapobiegajmy pożarom”: I miejsce Martyna Guttmann, II miejsce Bartosz Goryński (opiekun p. A. Przybysz),
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kolory tolerancji”: wyróżnienie Nicol Łapińska,  Patryk Grabowski (opiekun p. U. Okońska),
Gminny konkurs plastyczny z j. angielskiego: I miejsce Marta Urtnowska, III miejsce Aleksandra Kopczyńska, wyróżnienie Piotr Siemiński (opiekun p. K. Miros),
Konkurs na plakat „Natura 2000” – praca zostanie wydrukowana jako pocztówka – Nicol Łapińska (opiekun p. E. Panter),
Konkurs „Eko-roboty” – I miejsce  Patryk Misztal,  III miejsce Nicol Łapińska, wyróżnienie – Jakub Staroński.
– muzyczne
Powiatowy konkurs pieśni religijnej: III miejsce Marcelina Gogolińska,(opiekun p. U. Okońska), wyróżnienie Oliwia Motylińska (opiekun p. A. Przybysz), wyróżnienie zespół „Karmelki” (opiekun  p. J. Jankowska),
Powiatowy festiwal kolęd: I miejsce Oliwia Motylińska (opiekun p. A. Przybysz), II miejsce Patryk Woźniak, wyróżnienie zespół „Piąteczka” (opiekun p. J. Jankowska), 

– teatralne
Udział w Gminnym Przeglądzie Jasełek, wyróżnienie Paulina Mrozowska za rolę Maryi (opiekun p. K. Zadrożna, p. R. Leszczyńska),
Gminny Przegląd Małych Teatrów Dziecięcych: klasa I (opiekun p. U. Okońska),
Montaż słowno-muzyczny o Kanonizacji Jana Pawła II wystawiony w WDK w Nieżywięciu i GOK Bobrowo (opiekuni: p. K. Zadrożna, p. R. Leszczyńska)


Sportowe: (opiekun p. K. Zadrożna)
Gminny turniej koszykówki – chłopców: II miejsce, – dziewcząt: II miejsce,
Gminny turniej siatkówki – chłopców: I miejsce, – dziewcząt: II miejsce,
„Bieg Czerwonokrzyski” – 17 miejsce Sandra Majewska (kl. V),
Trójbój lekkoatletyczny – III miejsce Patryk Grabowski (kl. IV),
Szczypiorniak na Orlikach – chłopcy: I miejsce, – dziewczęta: IV miejsce,
Gminna Spartakiada – I miejsce.

Udostępnij innym poprzez: