ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”. Jej celem było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Organizator akcji to Green Office Ecologic. W szkole rozwieszono plakaty promujące akcję, uczniowie otrzymali kartki z informacją o rodzaju sprzętu podlegające zbiórce. Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz lokalnej społeczności naszej szkole udało się zebrać dużą ilość sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Za uzbierane elektroodpady szkoła otrzyma bon do wykorzystania na sprzęt biurowy. Uczniowie za udział w akcji oraz pomoc w segregacji odpadów otrzymali pochwały do zachowania. Koordynatorem akcji w szkole był Pan Błażej Kopka.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article