ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W związku z pandemią i zdalną formą nauczania, inaczej niż zwykle będzie w naszej szkole wyglądało zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Nie będzie wspólnego spotkania z rodzicami,  nauczycielami i uczniami.

Uczniowie klas: pierwszej, drugiej i trzeciej będą mogli odebrać świadectwo osobiście w poniedziałek  29 czerwca 2020 r w następującej kolejności i o określonej godzinie:

Klasa I –  godz. 8.15

Klasa II – godz. 8.50

Klasa III – godz. 9.20

Uwzględniając prośby rodziców i nauczycieli – dzieci z zerówki i przedszkola będą miały również możliwość pożegnać się ze swoimi nauczycielami w poniedziałek 29. czerwca w godzinach podanych poniżej:

Klasa 0 – godz.10.00

Przedszkole – godz. 11.00

Uczniowie klas IV , V, VI, VII i VIII mogą odebrać  świadectwo w piątek 26 czerwca 2020 r. również o określonej godzinie:

Klasa IV – godz. 8.30

Klasa V –  godz. 9.30

Klasa VI – godz. 10.30

Klasa VII i VIII – godz. 11.30

Spotkania w celu odbioru świadectwa będą odbywały się przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa oraz procedur obowiązujących w szkole.

Na Sali gimnastycznej będą tylko uczniowie danej klasy wraz z nauczycielem wychowawcą oraz dyrektorem szkoły. Każdego obowiązywać będzie maseczka oraz konieczność dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

O odbiorze osobistym świadectwa decydują rodzice uczniów, ci którzy nie zdecydują się na taka formę będą mogli w późniejszym czasie odebrać świadectwo  w sekretariacie.

Na rozdanie przychodzą uczniowie zdrowi – jeśli uczeń będzie miał podwyższoną  temperaturę nie zostanie wpuszczony na salę.

 Proszę również aby uczniowie u których w domu jest osoba chora lub na kwarantannie, również nie pojawiali się na zakończeniu i odebrali świadectwo w późniejszym czasie.

Z wielkim smutkiem przekazuję te informację gdyż  wolałabym aby zakończenie było w tradycyjnej formie. Proszę więc o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń.

Więcej informacji przekażę w późniejszym czasie. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia.

Dyrektor Szkoły Aleksandra Kotas

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article