XI GMINNY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ

7 listopada w Ośrodku Kultury w Bobrowie został zorganizowany XI Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej, w którym uczniowie z naszej szkoły, zgodnie z tradycją wzięli udział. Jest to dobra okazja, aby młodzi ludzi sięgnęli do poezji sławiącej piękno, historię i tradycję naszej Ojczyzny. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Gminy Bobrowo „Kobiety z Pasją”, Wójta Gminy Bobrowo, Gminną Bibliotekę Publiczną w Bobrowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bobrowo „Aktywna Gmina”. Komisja konkursowa w składzie: Pani Halina Jagieła – prezes Stowarzyszenia „Kobiety z Pasją”, Pani Benedykta Ćwiklińska – Przewodnicząca KGW Bobrowo oraz Pani Jolanta Witkowska – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrowie oceniała wykonawców w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych z klas IV – VI, uczniowie szkół podstawowych z klas VII – VIII oraz dorośli. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu – komisja wyłoniła laureatów: w kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VI: z naszej szkoły wyróżnienie otrzymał Tomasz Ciepliński. W tej kategorii szkołę też reprezentowali po eliminacjach szkolnych: Paweł Jakubowski, Iwo Grabowski i Wiktoria Gabriel; w kategorii szkoła podstawowa kl. VII – VIII: III miejsce zajął ex aequo Bartosz Sikorski, a wyróżnienie otrzymał Dominik Laskowski. Wszystkim recytującym dziękujemy za piękne wystąpienia.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article