WYCIECZKA NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ

We wtorek 17 października uczniowie klasy IV, V, VII i VIII wraz z opiekunami pojechali do Bydgoszczy na mecz piłki nożnej w ramach Eliminacji Mistrzostw Europy U 19 Polska – Niemcy. Przed meczem udali sie do galerii handlowej „Focus”, gdzie oglądnęli film animowany w kinie „Cinema”oraz zjedli posiłek. Następnie dotarli na Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz, gdzie mieli możliwość wysłuchać na żywo Mazurka Dąbrowskiego oraz obejrzeć ciekawe spotkanie młodzieżowych reprezentacji. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 dostarczając uczniom wiele emocji.Wyjazd był dla nich nauką kulturalnego kibicowania oraz formą integracji w czasie wspólnego kibicowania. Opiekunami podczas wyjazdu byli: p. Katarzyna Miros, p. Iwona Kosobucka oraz p. Błażej Kopka.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article