Wycieczka do Torunia.

Dnia 12 grudnia 2019 roku dzieci z klasy „0′ wzięły udział w wycieczce do Torunia. Nasza przygoda z tym miastem rozpoczęła się odwiedzinami Toruńskiej Piekarni Mistrza Bogumiła. Nasi mali podróżnicy nie poprzestali na degustacji pysznych toruńskich pierników. Z pomocą mistrzów piernikarskich dzieci zgłębiały tajemnice słynnych toruńskich pierników. Dowiedziały się jakich składników dodaje się do pierników , a następnie każde z nich własnoręcznie zagniatało ciasto i wyciskało je do drewnianych ręcznie rzeźbionych form.

Kolejnym punktem wycieczki było kino. Dzieci oglądały film pt. ” Kraina Lodu II „. W bajecznie przepięknej scenerii przedszkolaki poznały głównych bohaterów i ich przygody – Elsę , Annę , Kristofa , bałwanka Olafa i renifera Svena. Dzieci z otwartymi szeroko oczami oglądały film. Poza przeżyciami estetycznymi i emocjonalnymi dzieci miały okazję nauki właściwego zachowania się w miejscach publicznych. Wycieczka była wielką frajdą . Wszyscy byli zadowoleni.

[ngg src=”galleries” ids=”137″ display=”basic_thumbnail”]

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article