Wycieczka do Grudziądza.

W czwartek, tj. 4 listopada 2021 roku dzieci z oddziału przedszkolnego 5 i 6 latków brały udział w wycieczce do Grudziądza. Najpierw udaliśmy się do kina „Helios”. Kilka reklam i w sali nastała ciemność. Chwilę później rozpoczął się film pt. „Ainbo – Strażniczka Amazonii”. Animowane postacie na ekranie, głośna muzyka, wszyscy oglądali film z wielkim zainteresowaniem. Następną atrakcją było Centrum Zabaw „Galaktyka”. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji: tunele, zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłkami, trampolina. Wizyta w sali zabaw nie tylko pozwoliła doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii – i co najważniejsze radosnej zabawy. Dwie godziny szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i w basenach z kolorowymi piłkami minęły bardzo szybko i pora było wracać.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article