Wycieczka do Gdyni

22 marca 2019 r. dla uczniów klas V-VIII zorganizowaliśmy wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical pt. „Piotruś Pan”. Sztuka w reżyserii Janusza Józefowicza została wystawiona w nowoczesnej technologii 3D, która sprawiła, że widzowie zostali przeniesieni do magicznego świata baśni i ekscytujących wydarzeń, które były dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wspaniała scenografia, bardzo dobrze zagrane role dziecięce i pięknie śpiewający aktorzy pozwolili na chwilowe zapomnienie się i wprowadzenie w baśniowy nastrój. Spektakl dostarczył uczestnikom wielu nowych i ciekawych doznań. Wyjazd do Gdyni był też okazją do odwiedzenia Centrum Nauki Eksperyment oraz spaceru nad morzem.

[ngg src=”galleries” ids=”86″ display=”basic_slideshow”]

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article