Wdech. Wydech. Odpocznij.

Dzieci z grupy 5 i 6 latków wzięły udział w „Programie Profilaktyki Oddechu. Wdech. Wydech. Odpocznij”, organizowanym przez Fundację Słuchaj Siebie, mieszczącą się we Wrocławiu przy ul. Żegiestowskiej 13e/2.

Program był realizowany od 7 do 18 czerwca w formie codziennych zajęć. Zajęcia były prowadzone przez wychowawcę grupy.

Dzieci przez dwa tygodnie dzielnie pracowały i brały udział w zajęciach grupowych. Rozmawiały o świadomym oddychaniu, poznały podstawowe funkcję nosa, robiły eksperymenty, nauczyły się prawidłowo wydmuchiwać nos, obserwowały i opisywały wygląd swoich nosków, stworzyły plakat „Nos – SUPERBOHATER. W drugim tygodniu zajęcia skoncentrowane były na uważności.

Przed przystąpieniem do programu rodzice dzieci wypełnili odpowiednie ankiety a nauczyciele odpowiedzialni za prowadzenie programu w szkole przeprowadzili diagnozy wstępne oraz końcowe wśród dzieci.

Organizatorem programu jest @Fundacja Słucham Siebie.

Partnerzy Programu: #FoxEdukacja, #LogoArtis, #MaciejSzyszka – mastering body and mind

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article