„Uczymy dzieci Programować”

W roku szkolnym 2019/2020 dzieci biorą udział w ogólnopolskim programie dotyczącym programowania, wraz z „Edu Sense”.

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia.

Chcemy pokazać, że programowania można uczyć odpowiedzialnie, wplatając je do codziennych aktywności dydaktycznych, niezależnie od realizowanych aktualnie treści. (https://uczymydzieciprogramowac.pl/pl)

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article