„ Szkolny konkurs wiedzy o siatkówce”

26 lutego uczniowie klas IV-VIII brali udział w „Szkolnym konkursie wiedzy o siatkówce”. Rywalizacja odbyła się na internetowej platformie Quizizz. W konkursie rywalizowało 12 uczniów. Test składał się z 20 pytań, a na odpowiedź na każde pytanie było maksymalnie 45s. Pytania dotyczyły znanych siatkarzy, sprzętu sportowego oraz przepisów siatkówki.

I miejsce z wynikiem 95% zdobyła uczennica klasy IV Nadia Zastawna.  Drugie miejsce z wynikiem 90% zdobył uczeń klasy VI Antoni Nastały. Miejsce na najniższym stopniu podium uzupełnij uczeń klasy VIII Patryk Misztal z wynikiem 85%.

   Wszyscy uczniowie otrzymali dodatkowe pozytywne oceny z w-f oraz punkty dodatnie z zachowania za udział w konkursie. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się po powrocie do szkoły.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article