„Szkolny konkurs wiedzy o koszykówce”

   31 marca uczniowie klas IV-VIII brali udział w „Szkolnym konkursie wiedzy o koszykówce”. Rywalizacja odbyła się na internetowej platformie Quizizz. W konkursie rywalizowało 9 uczniów. Test składał się z 16 pytań, a na odpowiedź na każde pytanie było 30s. Pytania dotyczyły znanych koszykarzy, sprzętu sportowego oraz przepisów koszykówki.

   I miejsce z wynikiem 95% zdobyło ex aequo czterech uczniów: Nadia Zastawna (klasa IV), Marta Gabriel (klasa VIII), Patryk Misztal (klasa VIII), Adam Stawski (klasa VII). Drugie miejsce z wynikiem 81% zdobył uczeń klasy IV Łukasz Zadrożny. Na najniższym stopniu podium z wynikiem 69% uplasowali się Antoni Nastały (klasa VI) oraz Hubert Mistelski (klasa IV).

   Wszyscy uczniowie otrzymali dodatkowe pozytywne oceny z w-f oraz punkty dodatnie z zachowania za udział w konkursie. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się po powrocie do szkoły.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article