Rewia na lodzie: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”.

W dniu 4 października 2023 roku dzieci z oddziału przedszkolnego 5 i 6 latków miały okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie artystyczne, które odbyło się na lodowisku w Toruniu. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem niesamowitej sprawności fizycznej jeżdżących na łyżwach aktorów, którzy odgrywali swoje role z ogromną gracją. Zachwyciła nas piękna, kolorowa scenografia pełna obiektów ruchomych, takich jak- poruszający się olbrzymi statek piracki. Porywająca muzyka nie pozwoliła nam zamarznąć w zimnej hali. Wyszukane kostiumy i piękna scenografia cieszyły nasze oczy przez cały czas trwania przedstawienia pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy uczestnicy z wielką uwagą obserwowali wydarzenie na lodowisku.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article