REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Państwo

na podstawie §8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433) mając na względzie prewencję z uwagi na zagrożenie związane z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania, zawieszeniu ulega bezpośrednie przyjmowanie interesantów w Szkole Podstawowej w Nieżywięciu.

W związku z powyższym wnioski rekrutacyjne podpisane i zeskanowane proszę przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres szkola_niezywiec@wp.pl lub wrzucać do skrzynki umieszczonej przy wejściu do szkoły.

Rekrutacja nadal odbywa się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organ prowadzący.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article