PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca w Wiejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie pracy szkoły, w spotkaniu uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, przyjaciele szkoły , zaproszeni goście oraz pan Wójt Gminy Bobrowo Paweł Klonowski . W czasie uroczystości uczniowie z koła teatralnego wystawili spektakl ” Złota gęś”. Laureaci konkursów zaprezentowali swoje talenty . Pani dyrektor zaprezentowała sukcesy uczniów osiągnięte w roku szkolnym 2021/2022. Można było podziwiać pace Zuzanny Potorskiej. Zostały wręczone nagrody za najwyższą frekwencję, dla sportowca roku oraz podziękowania dla rodziców i dobroczyńców szkoły. Koło łowiecki ” Bażant” przekazało szkole w związku z długoletnią współpracą pamiątkową płaskorzeźbę.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article