Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca zgodnie z tradycją witaliśmy Wiosnę, pogoda nam dopisała, więc mogliśmy większą część dnia spędzić na dworze. Po krótkim apelu udaliśmy się na wyznaczone miejsce, gdzie spaliliśmy Marzannę, następnie każda klasa wykonywała zadania związane z tradycjami wiosennymi w wyznaczonych punktach naszej wsi. Mieliśmy do wykonania 4 zadania, które dokumentowaliśmy wysyłając filmiki, zdjęcia do opiekuna SU. Za poprawne wykonanie zadań każda klasa została nagrodzona cukierkami. Po powrocie przed budynkiem szkoły uczniowie wykonywali rysunki kredą, aby przywitać wiosnę. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich przepyszne kiełbaski z grilla, za które serdecznie dziękujemy. Tak entuzjastycznie przywitana wiosna z pewnością szybko nadejdzie.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article