„My Christmas card”

Dnia 20 grudnia 2023r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Nieżywięciu odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu z języka angielskiego „My Christmas card”- moja kartka świąteczna. W konkursie brały udział wszystkie szkoły z gminy Bobrowo: Szkoła Podstawowa w Małkach, Szkoła Podstawowa w Drużynach, Szkoła Podstawowa w Kruszynach, Szkoła Podstawowa w Bobrowie oraz Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki bożonarodzeniowej oraz dołączeniu życzeń świątecznych w języku angielskim. Konkurs odbył się w 3 kategoriach (klasy I-III, klasy IV- VI oraz klasy VII- VIII), w których każda szkoła mogła przedstawić 4 prace. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. komisja konkursowa nagrodziła I, II oraz 3 miejsce a także 3 wyróżnienia w każdej z trzech kategorii. Nagrody w konkursie ufundował Wójt Gminy Bobrowo Pan Paweł Klonowski za co bardzo serdecznie dziękujemy.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article