Musical Kosmos

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Taką opowieść o kreatywności mogli podziwiać uczniowie klas I-IV 26 lutego, a uczniowie z klas V-VIII 27 lutego w Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki w Toruniu. Historia przedstawiona w Musicalu skupiała się na odkrywaniu najważniejszych wartości, uczy, momentami bawi. Bohaterowie starają się ocalić wewnętrzne światło, które w sobie mają, wyzwolić się wreszcie z nocy i ciemności. W spektaklu pojawiają się wątki przyjaźni i miłości, walki dobra ze złem, dostrzegania własnej kreatywności i wartości. Musical wzbudził zachwyt, a największe wrażenie zrobiła na uczniach gra świateł i akrobacje aktorów.

[ngg src=”galleries” ids=”160″ display=”basic_slideshow”]