MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE

W dniu 06.12.2022 r. w naszej szkole odbyły się mikołajkowe zawody sportowe na wyremontowanych obiektach sportowo-rekreacyjnych z udziałem środków finansowych z EFSI. Zawody przeprowadzone zostały w ramach konkursu „Aktywny, wrażliwy, umiejący rozwijania się w zespole” opracowanego przez Stowarzyszenie ‘Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie”. Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej na obiektach sportowych. W zawodach brali udział uczniowie klas III – VI – 57 osób. Przeprowadzone zostało pięć oryginalnych konkurencji drużynowych, które pokazały w jaki sposób można bawić się na obiektach sportowych nie posiadając w pełni sportowego sprzętu. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.12.2022. Zawody zorganizowali nauczyciele w-f: Katarzyna Zadrożna i Błażej Kopka.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article