Mikołajki w oddziale 5 i 6-latków.

W piątek 4 grudnia grupa 5-latków miała okazję przygotować się do zbliżających się Mikołajek oraz Świąt. Dzieci uczestniczyły w lekcji na żywo pt. „Prawdziwy Święty Mikołaj z Laponii”. Każdy dowiedział się skąd pochodzi św. Mikołaj?, co najbardziej lubi jeść oraz komu przynosi prezenty. Dzieci narysowały w postaci mapy myśli najważniejsze informacje dotyczące Mikołaja. Uzbrojone w nową wiedzę z niecierpliwością oczekiwały na upominki pozostawione w ich bucikach.

[ngg src=”galleries” ids=”195″ display=”basic_imagebrowser”]

W poniedziałkowy poranek dzieci z grupy 5 i 6-latków znalazły w swoich kapciach piękne upominki od Świętego Mikołaja.

[ngg src=”galleries” ids=”196″ display=”basic_imagebrowser”]

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article