Konkurs wiedzy o sporcie

21 grudnia uczniowie klas IV-VIII brali udział w „Szkolnym konkursie wiedzy o sporcie”. Podobnie jak „Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych” rywalizacja odbyła się na internetowej platformie Quizizz. W konkursie rywalizowało 14 uczniów. Test składał się z 20 pytań, a na odpowiedź na każde pytanie było tylko 30s. Pytania dotyczyły sportowców, dyscyplin sportu, sprzętu sportowego oraz zasad rywalizacji sportowej. Poziom gry był wyrównany, a o zwycięstwie zdecydowały odpowiedzi na ostanie pytania. I miejsce z wynikiem 95% zdobyła uczennica klasy VII Martyna Guttmann.  Drugie miejsce ex aequo z wynikiem 90% zajęli: Wiktoria Koziorzemska, Antoni Nastały, Marta Gabriel i Adam Stawski. Miejsce na najniższym stopniu podium uzupełniły Martyna Rojek i Julia Jankowska.

Wszyscy uczniowie otrzymali dodatkowe pozytywne oceny z w-f oraz punkty dodatnie z zachowania za udział w konkursie. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się po powrocie do szkoły. Organizatorem konkursów był Pan Błażej Kopka. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article