Konkurs o lesie „Las bez tajemnic” w Grabinie.

W dniu 21.05.2019r. odbył się dwunasty konkurs wiedzy o lesie i łowiectwie „Las bez tajemnic” w Grabinie.
Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu były grzyby, ich rola w funkcjonowaniu ekosystemów leśnych. Grzyby były również tematem przewodnim, przygotowanych przez uczestników konkursu, prac plastycznych. Ciekawą atrakcją dla uczestników konkursu był udział w mini zawodach  strzeleckich w strzelaniu z wiatrówki. W trakcie prac komisji konkursowej dzieci mogły zapoznać się z pracą w lesie, obserwując przygotowany pokaz pracy pilarzy i zrywki drewna. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz broni myśliwskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIII- Jakub Grochowski i Bartosz Panek, zajęli 7 miejsce na 22 szkoły.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article