KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

Konkurs “Dekoracja wielkanocna” miał na celu rozwijanie wśród dzieci talentów plastyczno-technicznych oraz pomysłowości. Uczniowie mieli wykonać własnoręcznie dekorację związaną z Wielkanocą. Komisja zwracała uwagę przede wszystkim na samodzielność wykonania pracy, pomysłowość i estetykę. Uczniowie mogli dostarczać swoje prace do wychowawców klas lub w formie zdjęcia przesłanego drogą elektroniczną do 28 marca 2021 r. Wpłynęły łącznie 33 prace w trzech kategoriach wiekowych klas: 0-2, 3-5, 6-8

Skład komisji: dyrektor Aleksandra Kotas, Urszula Okońska, Kinga Mrozowicz – Dembińska, Patrycja Chmielewska.

Laureaci zostali wyłonieni podczas posiedzenia komisji dnia 29 marca 2021 r. I kategoria, klasy 0-2: I miejsce ex aequo Sandra Barcz i Franciszek Chojnacki, II miejsce Agata Potajczuk, III miejsce Maja Radziszewska. Wyróżnienia: Szymon Celmer, Michalina Nastała. II kategoria, klasy 3-5: I miejsce Dominik Laskowski, II miejsce Miłosz Dembek, III miejsce Maja Groszewska, wyróżnienia: Aleksandra Górska, Hubert Mistelski, Łukasz Zadrożny, Amelia Inatlewska. III kategoria, klasy 6-8: I miejsce Julia Radziszewska, II miejsce Bartosz Kokoszka, III miejsce Alicja Myślińska, wyróżnienie: Antoni Nastały. Nagrody i dyplomy ufundowane przez bibliotekę szkolną,  zostaną rozdane po przerwie świątecznej. O terminie rozdania nagród uczestnicy zostaną poinformowani przez Librusa.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article