Kodowanie i programowanie

Uczniowie z klasy I i II uczęszczający od września 2019 roku na zajęcia z projektu „Edukacja dla Przyszłości” programują nie tylko na komputerach. Dużo nowych umiejętności zdobywają budując roboty z klocków Lego Wedo 2.0 Education, które następnie programują przy pomocy oprogramowania w tabletach. Uczniowie mają możliwość zbudować robota z wykorzystaniem silnika i czujników, programować polecenia, a następnie wykonać serię, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności w dziedzinie nowych technologii. To system z narzędziami dydaktycznymi opracowanymi w myśl zasady „nauki poprzez zabawę” , który dostarcza uczniom wiele radości i wiedzy.

[ngg src=”galleries” ids=”161″ display=”basic_slideshow”]

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article