Jestem Eko

W dniu 26 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięły  udział w konkursie plastycznym  „Jestem  Eko” organizowanym  w  Szkole Podstawowej im. Małgorzaty Sulek  w Drużynach. Uczennica Julia Chojnacka zajęła I miejsce w swojej kategorii,  a uczeń Dominik Fałczyński zajął II miejsce. Uczniowie przygotowali postery (plakaty edukacyjne), które musieli zaprezentować w czasie konkursu. Tematem prac były działania podejmowane w domach na rzecz środowiska, np. redukowanie ilości odpadów, zbieranie i segregowanie surowców wtórnych, oszczędzanie energii i wody, „świadome zakupy”, używanie przyjaznych środowisku środków transportu itp. Za udział w konkursie uczniowie  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz sadzonki roślin ogrodowych. Uczniów przygotowała p. Kinga Mrozowicz-Dembińska.