GMINNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

9 grudnia odbył się w naszej szkole „Gminny Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego”. W turnieju wzięły udział szkoły z: Bobrowa, Drużyn, Małk, Kruszyn i Nieżywięcia. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach indywidualnych: dziewcząt i chłopców. Dla zwycięzców czekały puchary i dyplomy. Naszą szkołę reprezentowali Magdalena Barcz, Lena Dąbrowska, Vitalis Łapiński i Bartosz Pencierzyński. Najlepiej z naszych spisała się Lena Dąbrowska, która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt. Młodzi uczestnicy turnieju otrzymali drożdżówki ufundowane przez piekarnię Nieżywięć – Pana Michała Jankowskiego oraz napoje i wafelki ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy za pomoc! Turniej zorganizowali nauczyciele w-f: Katarzyna Zadrożna i Błażej Kopka.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article