Eliminacje Ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej

Dnia 26 lutego w GOK-u w Bobrowie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież  Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Bobrowa, Drużyn, Kruszyn, Nieżywięcia oraz gimnazjum w Bobrowie. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas IV –VI :Patryk Misztal , Dominik Fałczyński  oraz Bartłomniej Kokoszka kl.V, w kategorii kl. VII –VIII oraz gimnazjum : Oskar Jankowski. Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze  ( Patryk Misztal) oraz trzecie miejsce ( Dominik Fałczyński) . Dodatkowo Patryk zakwalifikował się do eliminacji powiatowych. Opiekunem uczniów biorących udział w konkursie była pani Kinga Mrozowicz – Dembińska.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article