Gminny konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II

W Szkole Podstawowej w Bobrowie odbył się finał Gminnego Konkursu Wiedzy o Św. Janie Pawle II. W konkursie wzięło udział 12 uczniów klas starszych ze szkół w Kruszynach, Małkach, Nieżywięciu i Bobrowie. Na wstępie dyrektor szkoły p. Sławomir Linettej powitał przybyłych gości: proboszcza parafii Bobrowo ks. Romana Dobrzewińskiego i sekretarza Gminy Bobrowo p. Michała Krasuckiego oraz uczestników konkursu wraz z katechetami. Następnie uczniowie przystąpili do zmagań konkursowych. Młodzież miała okazję sprawdzić się, jak zna biografię i nauczanie Św. Jana Pawła II. Po podsumowaniu wyników zwyciężczyniami zostały uczennice z Bobrowa, na drugim miejscu znaleźli się uczniowie z Kruszyn, trzecie miejsce zdobył  nasz zespół z Nieżywięcia. Fundatorem nagród był wójt Gminy Bobrowo p. Paweł Klonowski. Organizatorem konkursu była katechetka ze szkoły podstawowej w Bobrowie p. Maria Grzecznowska, uczniów z naszej szkoły przygotowała p. Katarzyna Zadrożna.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article