Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej

Szóstego listopada uczniowie z klas starszych uczestniczyli w VIII Gminnym Konkursie Poezji Patriotycznej w WDK-u w Nieżywięciu.
Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Gminy Bobrowo „Kobiety z Pasją”, Wójta Gminy Bobrowo, Gminną Bibliotekę Publiczną w Bobrowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bobrowo „Aktywna Gmina”.
Komisja konkursowa w składzie: Pani Halina Jagieła – prezes Stowarzyszenia „Kobiety z Pasją”, Pan Konstanty Jamroży – Radny Rady Gminy Bobrowo oraz Pani Agnieszka Kowalska – Prezes Stowarzyszenia „Aktywna Gmina” oceniała wykonawców w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych z klas IV – VI, uczniowie szkół podstawowych z klas VII – VIII oraz dorośli. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu – komisja wyłoniła następujących laureatów:
W kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VI:
I miejsce – Magdalena Klonowska ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach, II miejsce – Zuzanna Rulko ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bobrowie, III miejsce – Alina Sobiech ze Szkoły Podstawowej im. Małgorzaty Sulek w Drużynach.Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Stoińska ze Szkoły Podstawowej im. „Małgorzaty Sulek” z Drużyn, Alicja Myślińska ze Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu, Michalina Nowińska ze Szkoły Podstawowej w Kruszynach. 
W kategorii szkoły podstawowe kl. VII-VIII:
I miejsce- Karolina Pusz ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach, II miejsce – Julia Łapkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Małgorzaty Sulek z Drużyn, III miejsce – Zuzanna Uniatowska ze Szkoły Podstawowej w Kruszynach.
Wyróżnienie otrzymali – Aleksandra Cieczko ze Szkoły Podstawowej im. Małgorzaty Sulek z Drużyn, Paweł Sobiech ze Szkoły Podstawowej im. Małgorzaty Sulek z Drużyn, Patryk Misztal ze Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu i Angelika Boczek ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article