Gminny konkurs pieśni i piosenki patriotycznej

6 listopada br. w sali GOK w Bobrowie odbył się Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej, w którym brali udział soliści z terenu naszej gminy. Uczniowie wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III oraz kl. IV-VIII+ gimnazjum. W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Ciepliński z kl. I, Adrianna Suchocka z kl. I, Maja Potajczuk z kl. II. Natomiast klasy IV-VIII reprezentowali: Mikołaj Tykarski z kl. IV, Marcelina Gogolińska z kl. VI oraz Patryk Woźniak z kl. VIII. Jury powołane przez organizatora w składzie p. Bożena Grela S.P. Drużyny, p. Gerard Zakrzewski S.P. Bobrowo oraz p. Aleksandra Kotas – dyr. S.P. Nieżywięć przyznało uczniom nagrody i wyróżnienia. W kategorii klas IV-VIII i gimnazjum: I miejsce zdobyła Marcelina Gogolińska, II miejsce Patryk Woźniak. W kategorii klas I-III: I miejsce zajęła Maja Potajczuk, II miejsce Adrianna Suchocka, a wyróżnienie zdobył Tomasz Ciepliński.Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy. Nagrody rzeczowe i pamiątkowe medale dla zwycięzców i wyróżnionych ufundował Wójt Gminy Bobrowo p. Paweł Klonowski. Festiwal zorganizowała Małgorzata Węgrzynowska.Dziękujemy za udział i gratulujemy!!!

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article