„English- speaking countries”

Dnia 28 października 2022r. w Szkole Podstawowej w Nieżywięciu odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „English- speaking countries”. W konkursie wzięły udział 4 szkoły: S.P. Kruszyny, S.P. Małki, S.P. Drużyny oraz S.P. Nieżywięć. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów, którzy mieli możliwość zaprezentowania swoich wiadomości rozwiązując test dotyczący historii, kultury, geografii, zwyczajów oraz świąt krajów angielskiego obszaru językowego.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
I miejsce: Zuzanna Stoińska ze Szkoły Podstawowej w Drużynach,
II miejsce: Zuzanna Potorska ze Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu,
III miejsce: Dawid Jagodziński ze Szkoły Podstawowej w Kruszynach.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Bardzo dziękujemy wójtowi gminy Bobrowo Panu Pawłowi Klonowskiemu za ufundowanie nagród w konkursie.

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article