,,Dzień Dziecka” w grupie 3,4-latków

Dnia 03.06.2019 w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Dziecka”. Z tej okazji rodzice przygotowali dla dzieci przedstawienie inspirowane wierszem Jana Brzechwy pt. ,,Kaczka Dziwaczka”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały występ, spontanicznie reagując uśmiechem i okrzykiem. Profesjonalizm i zaangażowanie rodziców było widać w każdym szczególe: na próbach, w przygotowaniu kostiumów i przede wszystkim w grze aktorskiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!! 🙂

Po przedstawieniu dzieci czekały kolejne atrakcje –  wycieczka do Brodnicy (zwiedziliśmy spichlerz oraz weszliśmy na Wieżę Krzyżacką). Gdy wróciliśmy do przedszkola czekały na nas kiełbaski z grilla, lody oraz gofry. To był wspaniały dzień pełen niezapomnianych wrażeń. W imieniu dzieci pięknie dziękujemy i następnego Dnia Dziecka już wyczekujemy 🙂

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article