DZIEŃ DZIECKA

8 czerwca w naszej szkole odbyły się obchody „Dnia Dziecka” na sportowo. Na początku uczniowie rywalizowali w konkurencjach drużynowych. Potem przyszedł czas na konkurencje indywidualne, za które najlepsi uczniowie otrzymali medale. Oprócz rywalizacji sportowej dla uczniów przewidziane były inne atrakcje takie jak pokaz strażaków oraz warsztaty praktyczne z ratownikiem medycznym. W przerwie zawodów odbył się również konkurs kaligraficzny, w którym uczniowie chętnie brali udział. Wszyscy uczniowie otrzymali kiełbaskę, cukierki, lody i gofry. Pogoda i humory dopisały, a zabawa była świetna! Dziękujemy rodzicom, sołectwom, ratownikowi medycznemu i Straży Pożarnej z Nieżywięcia za zaangażowanie w organizację imprezy!