Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest miesiącem zimowym, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu , bo przecież jest to święto naszych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Nieżywięciu zaproszenie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuarze imprez szkolnych. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 26 stycznia 2018 roku. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role , a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci wraz z rodzicami przygotowali dla nich poczęstunek w postaci kawy, ciasta i herbaty. Następnie każde dziecko wręczyło swojej babci i swojemu dziadkowi własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci  przez wiersze, piosenki i skecze mogły wyrazić  kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Zredagowała pani Alina Przybysz.

Obejrzyj film

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article