Dzień Babci i Dziadka.

Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to symboliczna uroczystość w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 24 stycznia 2024 r. Goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. W udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego 5 i 6 latków zaprezentowały przedstawienie- „Powróćmy jak za dawnych lat”. W dalszej części uroczystości goście otrzymali laurki wykonane samodzielnie przez ich pociechy. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do wspomnień i rozmów. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość dobroć i ciepło.

About The Author

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article