Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest miesiącem zimowym, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, w których każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież to jest święto Naszych Babć i Dziadków.

W Szkole Podstawowej w Nieżywięciu zaproszenie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 4 lutego 2019r. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. dzieci wraz z rodzicami przygotowały dla nich poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasta.

Następnie każde dziecko wręczyło swojej babci i swojemu dziadkowi własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci przez wiersze, piosenki i skecze mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

[ngg src=”galleries” ids=”61″ display=”basic_thumbnail”]


Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article