Bale, bale w karnawale

Wszystkie dzieci i uczniowie ze szkoły uczestniczyły w styczniu w karnawałowych balach przebierańców. Dnia 19 stycznia 2018 roku odbył się coroczny „Bal karnawałowy” dzieci z oddziałów przedszkolnych 3 i 4 latków oraz 5 i 6 latków przy SP w Nieżywięciu. Sala balowa przystrojona była balonami,serpentynami oraz kolorowymi ozdobami.Dzieci przebrane w kolorowe stroje , wcielili się w bohaterów bajek i filmów.Wszyscy przy dźwiękach znanych przebojów bawili się wesoło. Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy tj. „Prezentacja strojów karnawałowych” , „Krzesełka” , „Taniec z balonami” , „Taniec  na gazecie”. Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór Króla i Królowej balu. W trakcie  zabawy mieliśmy okazję do skosztowania słodkich poczęstunków. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom , a to było głównym celem naszego balu.  

Udostępnij innym poprzez:
Previous Article
Next Article